BLOG

Vintage Detailing Gelişmeler

Mercedes-Benz CLS Stek Dynomatt Mat Şeffaf Koruma Filmi Kaplama

Garajımızın yeni konuğu Türkiye’de nadir gördüğümüz renklerden fabrika çıkışı mat gri renge sahip Mercedes-Benz CLS 300d. Mat renklerdeki en büyük problem zamanla oluşabilecek çizikler ve boyanın parlamasıdır. Mat boyalı renlerde polisaj işlemi yapılamadığı için bu sorunlar kalıcı olmakta ve yeniden boya işlemi olmadan düzeltilememektedir. Bu nedenle aracın bu mat satin görünümünü kaybetmeden uzun süreler koruması için tercih ettiğimiz yöntem özel üst yüzey teknolojisiyle üretilen poliüretan STEK Dynomatt Mat Şeffaf Boya Koruma Filmi ile komple kaplamak oldu.

150 mikronluk kalınlığı ve 7 yıl garantisi ile mat boyanın görüntüsünü kesinlikle değiştirmemektedir. Yüzeyindeki çizikleri kendi kendine onarması, kir ve su itici özelliği ile boyayı uzun süreler etkin bir şeklide korumayı garanti etmektedir. Stek DYNOMatt aynı zamanda parlak boyaları mat bir görünüme kavuşturabildiği gibi orjinal mat boyaları korumanın da en iyi yolu olarak tercihimiz olmaktadır.

 
Her biri birbirinden eşsiz ve kusursuz uygulamalarımızı görmek, projelerinizi hayata geçirmek için sizi de hemen Vintage Detailing’e bekleriz.