KURUMSAL

Vintage Detailing Hakkında

VINTAGE Detailing kurucusu olarak uzun yıllar havacılık sektöründe üretim, tasarım ve AR-GE departmanlarında hizmet vermiş olup havacılığın getirdiği o eşsiz titiz anlayışı araçlarınıza göstermekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışı kuruluşlardan alınan gerek mühendislik gerekse de mesleki eğitimlerimizi sistematik çalışma disiplini ile birleştirip araçlarınızın hizmetine sunuyoruz.

Uygulamalarımız otomobil, motosiklet gibi kara araçları ile sınırlı kalmayıp deniz araçları ve özel uçakları da kapsamaktadır. Özellikle özel jetler için ciddi bir alt yapımız bulunmakta ve havacılık alanında faaliyet göstermemiz nedeni ile Türkiye'de rakipsiz uygulamalar gerçekleştirmekteyiz.

Ankara’da otomobil, özel uçak ve jetlere 10 yılı aşkın tecrübe ile premium hizmet vererek detailing sektörüne yeni bir soluk getirdik.

VINTAGE Detailing tek bir marka veya franchise bayiliği altında olmayan, sadece en iyi ürünlerin ve ekipmanların yer aldığı exclusive konsept altında istediğiniz uygulamayı aracınıza özel yaptırabileceğiniz premium bir uygulama merkezidir. VINTAGE Detailing 2017 yılında kurulmuştur. 10 yılı aşkın tecrübenin ve sayısız uygulamanın üzerine kurulmuş eşsiz bir uygulama merkezi olacak şekilde tasarlanmıştır. VINTAGE’ın farkı bu iş için özel tasarlanan uygulama merkezimizde Türkiye’de nadir bulunan veya hiç olmayan ekipmanlar ve malzemeler kullanarak gelen her aracı kendi aracımızmış gibi sahiplenip her noktaya ayrı özenle kusursuz uygulamalar gerçekleştirmemizdir.

VINTAGE Detailing kurucusu olarak uzun yıllar havacılık sektöründe üretim, tasarım ve AR-GE departmanlarında hizmet vermiş olup havacılığın getirdiği o eşsiz titiz anlayışı araçlarınıza göstermekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışı kuruluşlardan alınan gerek mühendislik gerekse de mesleki eğitimlerimizi sistematik çalışma disiplini ile birleştirip araçlarınızın hizmetine sunuyoruz. En büyük hedefimiz kusursuz ve en üst seviye uygulamaları erişilebilir fiyatlar ile sizlerin hizmetine sunmak olacaktır.

Uygulamalarımız otomobil, motosiklet gibi kara araçları ile sınırlı kalmayıp deniz araçları ve özel uçakları da kapsamaktadır. Özellikle özel jetler için ciddi bir alt yapımız bulunmakta ve havacılık alanında faaliyet göstermemiz nedeni ile Türkiye’de rakipsiz uygulamalar gerçekleştirmekteyiz. Kara araçlarına bu iş için özel hazırlanan uygulama merkezimizde hizmet verirken özel uçak ve jetlere ise müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Türkiye’nin her noktasında hizmet verebilmekteyiz.

Sürekli iyileştirme hedefimiz ile büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirmek ve bu uygulamaları erişilebilir fiyatlarla kusursuz şekilde gerçekleştirmek hedefimizdir.

Her biri birbirinden eşsiz ve kusursuz uygulamalarımızı görmek, projelerinizi hayata geçirmek için sizi de hemen Vintage Detailing’e bekleriz.