Cam Filmi

Vintage Detailing Hizmetleri

Cam filmi bir aksesuar olmayıp ışık ve ısı kontrolü sayesinde daha güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi için tercih edilen bir uygulamadır. Uygulandığı aracın camının daha estetik görünmesini sağlayan cam filmi, metalize veya seramik katmanlardan oluşan bir tabaka oluşturur. Bu laminasyon filmin türüne bağlı olarak birçok katmana sahiptir. Cam filmi, ton farkı olmaksızın güneşin zararlı kanserojen UV ışınlarını bloke ederek sağlığınızı korur.Vintage Detailing’de asla ucuz boyama filmler kullanılmaz. Bu filmler kanserojen bileşenler yaydıkları gibi ısıyı kesmezler, zaman içerisinde de renklerini kaybederler. Vintage Detailing’de orjinal garanti belgeli Llumar ve 3M marka filmler kullanılmaktadır.

Cam filmi aynı zamanda camı bir bütün olarak tutar ve korur. Bu güçlü yapısı sayesinde kapkaççıların camı kırmasını veya kaza esnasında camın dağılarak yolculara zarar vermesini önler.


Cam Filmi Kullanım Avantajları

Cam filminin özellikleri şunlardır:
◦ Çizilmeye karşı dayanıklıdır
◦ Camın üzerinde oluşturduğu tabaka camın dayanıklılığını artırır
◦ Doğal renkteki cam filmler, her renk araç ile çok iyi bir uyum sağlar
◦ Güneşten gelen ışınları, açık tondaki cam filmi % 40, orta tondaki cam filmi % 50, koyu tondaki cam filmi ise % 63 oranında engeller
◦ Kanserojen ihtiva eden güneş ışınlarını % 99 oranında kesnektedir

Aracınız için tercih ettiğiniz cam filmleri, Vintage Detailing’in uzman ekibi tarafından leke kalmaması için tozsuz ve steril bir ortamda uygulanır. Uygulama esnasında aracınızın cam ya da kapıları sökülmez. Ürünler özel teknikler kullanılarak uygulanır, bu yüzden film cam kenarına kadar kaplanır ve ek yerlerin görünmesi engellenir.
Her biri birbirinden eşsiz ve kusursuz uygulamalarımızı görmek, projelerinizi hayata geçirmek için sizi de hemen Vintage Detailing’e bekleriz.