Deri-Plastik Onarımı

Vintage Detailing Hizmetleri

Deri döşemeye sahip otomobillerde zamanla kullanımdan veya en çok karşılaşılan yanlış temizlik/ uygun olmayan ürün kullanımları sonucu çeşitli deformasyonlar oluşmaktadır. Bunlara ufak tefek kazalar da eklenince onarım kaçınılmaz olmaktadır.

Deri onarımı birçok durumda döşeme değişimine göre hem daha ekonomiktir hem de orijinal deriye uyumlu parçaların bulunamaması gibi durumlarda hayat kurtarıcı olmaktadır.

Direk olarak onarıma gelen araçların dışında detaylı iç temizlik yaptığımız araçlarda derilerin durumu hakkında araç sahibine detaylı bilgilendirme yapıp onarım gerektiren durumlarda da çözümler sunuyoruz.

Vintage Detailing olarak Colourlock profesyonel deri onarım ürünlerini ve Walther Pilot su bazlı boya tabancası, Colourlock Colourscanner Watch deri rengi tespit cihazı gibi üst seviye ekipmanlarla ve aldığımız eğitim/edindiğimiz tecrübelere dayanarak garantili onarımlar gerçekleştirebiliyoruz.

 

Deri-Plastik Onarımı Nasıl Yapılır?

Öncelikle her hasar onarılabilir değildir. Bu noktada orijinal görünümüne yakın olmayan yani kozmetik olarak onayımızdan geçemeyecek veya garanti verdiğimiz süreleri tutturamayacağımız tamirleri yapmamaktayız.

Colourlock ürünleri ile tamir öncesi temizlik, yağ çıkarma ve yüzey hazırlıklarının ardından gereklilik durumuna göre yama-dolgu-boya-üst kaplama işlemleri yapılmakta, kuruma süresi beklenip araç teslim edilmektedir. Tüm parça söküm-takım işlemleri uzman ekibimiz veya iş ortaklarımızca yapılıp araç veya parçalar dışarıya çıkmamaktadır.
 

Deri onarımı yaptığımız hasarlar:

◦ Yüzey renk kayıpları, her tip aşınmalar
◦ Plastik Döşeme Çatlakları
◦ Renk/Boya Transferleri
◦ 1 cm uzunluğa kadar olan delik/yırtıklar
Her biri birbirinden eşsiz ve kusursuz uygulamalarımızı görmek, projelerinizi hayata geçirmek için sizi de hemen Vintage Detailing’e bekleriz.