Şehir Dışı Detailing Hizmeti

Vintage Detailing Hizmetleri

Vintage Detailing’den yepyeni ve benzersiz bir hizmet daha! Artık uzman ve deneyimli servislerimizden faydalanmak için Ankara’da olmanıza gerek yok. Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimize hizmet verebilmek için hizmetlerimizi genişletiyoruz. Aracınızı dilediğiniz adresten sigortalı bir şekilde çekici ile teslim alıyor, dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.
 
Vintage Detailing’in şehir dışı detailing hizmeti sayesinde, dünyanın en iyi ekipmanları ve malzemeleri kullanılarak gerçekleştirdiğimiz uygulamalardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Üstelik bunun için zaman ayırmanıza, premium uygulamalarımızdan yararlanmak için sevdiklerinizle geçireceğiniz zamandan çalmanıza gerek yok. Aracınızı her türlü güvenlik önlemini alarak bizzat kapınıza kadar getiriyoruz.
 

Vintage Detailing Hayal Gücünün Ötesinde

Vintage Detailing’in şehir dışı hizmeti, mükemmel sonuçlar veren ve sizlerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan tüm hizmetlerimizi kapsamaktadır. Eğer daha önce aracınızı bize emanet etmediyseniz, çok şey kaçırdığınızdan emin olabilirsiniz. Detailing sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle sadece Ankara’da değil, Türkiye’nin her yerinde öncü bir marka haline gelmemizin bir sebebi var.
 
İşlevsellik ve estetik konularında çıtayı yükseltmeye devam ediyoruz. Sizi şaşırtmak, arabanızla yepyeni bir deneyim yaşamanızı sağlamak ve aracınızın genleriyle oynamadan ona bambaşka bir anlam kazandırmak için çalışıyoruz.
 
Şehir dışı detailing hizmeti kapsamında sizlere; 
◦ Şeffaf Boya Koruma Filmi (PPF) 
◦ Seramik Kaplama
◦ Detaylı İç Temizlik
◦ Deri-Plastik Onarımı
◦ Cam Filmi
◦ Boyasız Göçük Giderme hizmetlerimizi sunuyoruz.
 

Neden Detailing Yaptırmalısınız?

Dünya üzerinde, yepyeni bir arabanın görünümü, hissi ve kokusuyla kıyaslanabilecek çok az şey vardır. Parlak boya, gıcır gıcır bir boya, jantların ve lastiklerin yıpranmamış görüntüsü bir arabayı karşı koyulmaz yapan önemli öğeler. Fakat bu görünümü uzun süre korumak çok zor bir iş. Çok sevdiğiniz arabanızı kullandıkça estetiğinin bozulmasına da yol açarsınız.
 
En azından bu durum, Vintage Detailing’den önce böyleydi. Biz, arabanızı daima o ilk günkü mükemmelliğinde görmek istediğinizi bildiğimiz için varız.
 

Düzenli Detailing Yaptırmanın Faydaları

Vintage Detailing’e Türkiye’nin dört bir yanından gelen müşterilerimizin en büyük isteği, arabalarının orijinal görünümünü olabildiğince korumak oluyor. Bunun için de her türlü ayrıntı dikkate alınarak uygulamaların yapılması gerekiyor. Detailing uygulamaları sayesinde, arabaya yapılan rutin bakımların etkileri de artıyor.
 
Şimdiye kadar detailing hizmetlerinin arabanın dış görünümüyle alakalı olan kısmına değindik. En az dış görünüm kadar önemli olan bir diğer konu da arabanın iç bakımı. Arabanın iç bakımı hem sürücü hem de yolcu konforu bakımından önemli. Döşemeler, koltuklar, tavan ve daha pek çok ayrıntı sayesinde arabanın iç konforu artırılabilir. Bu durum, sürüş kalitesini de olumlu etkiler.
 

Randevu Almak İçin Bizi Arayın

Vintage Detailing’in şehir dışı hizmetinden yararlanmak için randevu almanız yeterli. İster iletişim sayfamızdaki formu doldurun, ister mail atın, isterseniz mesai saatleri içerisinde iletişim sayfamızdaki telefonumuzu arayın. Aracınızı, sektörün en prestijli ve en güvenilir detailing firmasına emanet etmenin ayrıcalığını yaşayın.
Her biri birbirinden eşsiz ve kusursuz uygulamalarımızı görmek, projelerinizi hayata geçirmek için sizi de hemen Vintage Detailing’e bekleriz.